KódNázevDostupnostCena
KJ-SCSCD-50-2M SC/SC duplexní jumper 2m - vlákno 50/125/900 Na dotaz 225 Kč bez DPH
KJ-SCSCD-62-2M SC/SC duplexní jumper 2m - vlákno 62,5/125/900 Na dotaz 225 Kč bez DPH
KJ-STSCD-50-2M ST/SC duplexní jumper 2m - vlákno 50/125/900 Na dotaz 255 Kč bez DPH
KJ-STSCD-62-2M ST/SC duplexní jumper 2m - vlákno 62,5/125/900 Na dotaz 255 Kč bez DPH
KJ-STSTD-50-1M ST/ST duplexní jumper 1m - vlákno 50/125/900 Na dotaz 255 Kč bez DPH
KJ-STSTD-50-2M ST/ST duplexní jumper 2m - vlákno 50/125/900 Na dotaz 255 Kč bez DPH
KJ-STSTD-62-2M ST/ST duplexní jumper 2m - vlákno 62,5/125/900 Na dotaz 255 Kč bez DPH
KP-ST-62-2M ST vláknový pigtail 2m - vlákno 62,5/125/900 Na dotaz 67.5 Kč bez DPH
KP-ST-9-1M ST vláknový pigtail 1m - vlákno 9/125/900 Na dotaz 75 Kč bez DPH
KP-SC-50-1M SC vláknový pigtail 1m - vlákno 50/125/900 Na dotaz 67.5 Kč bez DPH
KP-SC-62-1M SC vláknový pigtail 1m - vlákno 62,5/125/900 Na dotaz 75 Kč bez DPH
KP-SC-9-1M SC vláknový pigtail 1m - vlákno 9/125/900 Na dotaz 75 Kč bez DPH
KBJ-STSTD-50-2M ST/ST BELDEN duplexní jumper 1m - vlákno 50/125/900 Na dotaz 420 Kč bez DPH